O nas

Firma ENEL-PC Sp. z o.o. powstała jako osobna jednostka w 2008 roku, po wyodrębnieniu ze struktur firmy ENEL.

Spółka specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu prototypowych i nowatorskich przekształtników energoelektronicznych. Firma ENEL-PC, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu układów przekształtnikowych, jest gwarancją realizacji projektu zgodnie z założeniami klienta.

Usługi naszej firmy to odpowiedź na specyficzne i nieszablonowe potrzeby klientów w zakresie specjalizowanych urządzeń energoelektronicznych.

Od 2017 roku siedziba firmy znajduje się na terenie strefy gospodarczej w Przyszowicach (powiat gliwicki). Nowa lokalizacja pozwoliła rozwinąć działalność zakładu, a także zatrudnić większe grono specjalistów i monterów.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu projektów od wczesnej fazy koncepcyjnej, poprzez testy i prototypowanie, aż po ostateczną realizację. Wysoki poziom wiedzy technicznej zapewnia stała współpraca z ośrodkami badawczymi i naukowymi (m. in. Wydział Elektryczny Politechniki Śl., KOMEL, KOMAG, IMN…).

Nasze urządzenia znalazły zastosowanie nie tylko na terenie kraju (przemysł wydobywczy, samochodowy, AGD, OZE, kolejnictwo), lecz także za granicą (w Rosji, Wietnamie, na Białorusi, Ukrainie).

Jesteśmy otwarci na współpracę w każdej gałęzi przemysłu.

Rozwiązanie dopasowane do Twojej firmy
Szablonowe rozwiązania wielkich koncernów zawiodły?
My przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.